A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W Z
Szukaj:

Zaprzyjaźnione
artgum.com.pl

Wilhelm


Willo- wola oraz helm- hełm, ochrona. Imię oznaczające osobę, która udziela schronienia, chroni przed przemocą i niebezpieczeństwem.

Lubi dominować, towarzyski, ma zdolności dyplomatyczne i dużą intuicję, nastawiony pokojowo do ludzi. Umie wpływać na decyzje innych, często pomaga ludziom, ale nie zawsze bezinteresownie. Budzi zaufanie, nie ma wielkich wymagań wobec ludzi ani życia. Umie cieszyć się z tego, co ma, nikomu niczego nie zazdroszcząc. Łatwo przystosowuje się do innych ludzi oraz do zmieniających się warunków życia. W sytuacjach spornych i konfliktowych zawsze dąży do ugody i kompromisu. Nie znosisz brutalności, chamstwa, przemocy. Rzadko kiedy otacza go tłum przyjaciół, ale nie jest też typem samotnika. Potrzebuje trochę czasu, aby zaakceptować nowo poznane osoby. Kiedy jednak już to się stanie, mają w nim oddanego przyjaciela na dobre i na złe.

Pochodzenie:germańskie

Komentarze [Dodaj swój komentarz]
Ilość komentarzy: 0
Zobacz również inne imiona na tą literę: Wiktoryna , Weronika , Wanda , Wera , Wirginia , Waleriana , Wioletta , Wacława , Waldemara , Wiktoria , Wiesława , Wilhelmina , Walentyna , Waleria , Wiera , Wisława , Władysława , Wincenty , Wacław , Walerian , Wojciech , Waldemar , Wiktor , Wiesław , Walter , Wit , Wilhelm , Włodzimierz , Walenty , Wawrzyniec , Witold , Wirgiliusz , Wadim , Wasyl , Władysław ,